DRUKUJ DRUKUJ

Crispy Natural suszone owoce i warzywa bez glutenu

Sylwia

Crispy Natural suszone owoce i warzywa bez glutenu

 

Kolejne zestawienie z bezglutenowymi produktami. Tym razem „pod lupę” wzięłam produkty firmy Crispy Natural. 

Zanim przejdę do zestawienia jeszcze małe wyjaśnienie. W każdym wpisie z zestawieniem będę umieszczała datę jego utworzenia, żebyście wiedzieli jak stare/świeże jest zestawienie.

 

Data utworzenia zestawienia: 24.11.2022

Strona firmowego sklepu Crispy Natural: sklep.crispynatural.pl

Crispy Natural to polska firma, która specjalizuje się w produkcji suszonych owoców i warzyw. No i sera, bo w ich ofercie możecie spotkać również suszony ser cheddar. Z owoców i warzyw powstają zdrowe, smaczne i chrupiące przekąski, pakowane w małe opakowania, takie w sam raz na jeden raz.  Wszystko jest  naturalne, bez konserwantów i co dla nas najważniejsze BEZ GLUTENU. Wszystkie produkty firmy Crispy Natural są BEZGLUTENOWE. Nawet te z dodatkiem przypraw jak np cynamon – kontaktowałam się w tej sprawie z firmą i potwierdzili, że przyprawy są rownież bezglutenowe. Oprócz chrupiących czipsów możecie u nich kupić wywar warzywny, steki warzywne czy koktajl na odporność. 

Gdzie można je kupić? W sklepie firmowym, do którego link podałam wyżej. Oprócz tego w sklepach stacjonarnych jak Carrefour, Hebe, Intermarche. Ja je kupowałam również w Chacie Polskiej. 

Moja opinia. Nie jadłam wszystkich ich produktów, mogę się więc wypowiedzieć tylko o niektórych. Jabłka zarówno bez dodatku jak i np z sokiem czy cynamonem według mnie rewelacja. Chrupiące, słodkie, a te zimowe wręcz przepyszne. Truskawki, mega smaczne. Z warzyw najbardziej smakuje mi burak, choć jest bardzo słodki, topinambur, bo jest z dodatkiem soli. Batat również jest bardzo smaczny, ale wg mnie odrobiny soli w nim brakuje. Super jest też groszek, bo jest w przyprawach. Wszystko oczywiście niesamowicie chrupiące. 

Tyle ode mnie. Jeśli macie ochotę podzielić się swoją opinią, zapraszam do komentowania. Będzie mi bardzo, bardzo miło. 

 

Crispy Natural

Crispy Natural

Crispy Natural

 

Zobacz również

Skomentuj